UNAKİT

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

Kimyasal Bileşim: SİO2+Ca2(Fe,AI]AI2
Renk: Açık-koyu yeşil tonları içerisinde pembemsi, turuncumsu, kırmızımsı desenler barındırır.
Element: Ateş ve Su


Magmanın   derinlik   zonlarında meydana gelen Granit' in altere olması sonucunda oluşur. Birincil olarak pembe Ortoklaz, Kuvars ve bol miktarda yeşil Epidot minerallerini ihtiva
eder. Sertlik derecesi 6-7' dir.
Unakit; dünya genelinde sık olarak tercih edilen yüksek frekanslı bir yarı değerli taştır. Açıktan koyuya değişen yeşilin ve pembenin tonları ile kullanan kişiye iç huzuru ve rahatlık verebilir. Unakit' ten yayılan titreşimler ile kök çakradan kalp çakrasına kadar uzanan alandaki tüm enerjisel blokajları çözebilir. 
Kalbi sıkıştıran, ağırlaştıran duyguların ve düşüncelerin yüklerinden özgür-leştirebilir. Geçmişinizde yer alması muhtemel acı hatıraların etkisini silebilir. Affedici tutumlar sergilenmesine sebebiyet verebilir ve kalbi saf sevgiye açabilen enerjileri iletir. Kalp hastalıklarının iyileştirilmesinde olumlu etkileri gözlenebilir.

 Duyguları anında dengeleyicidir. Bunun için içe dönüş çalış-malarında kullanabilirsiniz. Sırtüstü uzanarak vücudunuzda iki göğsünüzün arasına yerleştirip 10-15 dakika boyunca aynı pozisyonda kalırsanız eğer kristalden yayılan titreşimlerin etkisini hızlı bir şekilde hissedebilirsiniz. Kalbinizi ferahlatan, iç dünyanızı sakinleştiren ve yoğun bir şekilde huzuru hissettiren enerjileri hissetmeniz olasıdır.

 Bununla beraber Unakit kristali psişik yeteneklerin geliştiril-mesinde kullanılır, içsel vizyonların alınmasında ve kuvvetlendi-rilmesinde etkili olabilir. 3. Göz enerjilerini açabilir ve doğaüstü kabul edilen paranormal yeteneklerin kazanılmasına olanak sağlayabilir. Bu amaçla içe dönüş çalışmalarınızda alın bölgenize yerleştirerek kullanabilirsiniz.

 Unakit kristalini, hamileler bayanlar ve yeni doğum yapmış anneler tercih edebilirler. Çünkü hamilelik evresinin anne ve bebek açısından rahat atlatılmasına yardımcıdır. Anne sütünü attırabilir. Doğum sonrasında kadınlarda görülebilen lohusalık sendromuna yönelik koruyucu ve yardımcı olarak kullanılabilir. Sinir sistemini rahatlatıcı ve dengeleyici özellikte olabilir. Her yaş grubu çocuklar üzerinde ebeveyn gözetiminde kullanımı güvenlidir.


 

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

UNAKİT ÜRÜNLERİ SİTE ANA SAYFASI TÜM TAKI ÜRÜNLERİ TÜM TESBİH ÜRÜNLERİ