PEMBE KUVARS

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

Pembe Kuvars, silisyumdioksit içeren Kuvars mineralidir,   

Volkanik kökenli kayaçlarda   oluşur.

  

Özellikle   Granitik pegmatit zonlarında meydana gelir. Sertlik derecesi 7'dir. Pembe rengini ve parlak rengini ise bileşimine karışan titanyum ve mika elementlerinden almaktadır.M.Ö 7000'lerde Mezopotamya' da Pembe Kuvars yatakları işletilmiştir. Antik Roma'da ise devlet mührü olarak kullanılmıştır

 

Eski toplumlarda aşk ve güzelliğin sembolü olarak kabul edilmiştir.

Yaşamaya anne karnında bir göbek kordonuyla başlarsınız. Dış dünyaya tek bir nefesle "merhaba" dersiniz.


Tek bir nefesle de ayrılırsınız, bu göbek bağınızın esas kopuşudur. Peki, bu arada geçen zamanlarda ne yapıyor, bir ruh nasıl var oluyor sizin iç dünyanızda? Ne öğreniyor ve paylaşıyorsunuz? Cevabın kendisi sevgidir. Sevgiyle bütünleşen bir ruh ancak bu dünyada yaşayandır. Tüm arayışların, kayboluşların ve kavuşmaların özü sevgidir.Derinlerde kalmış acılardan kurtulmak, sevgiyle ve cesaretle dolmak, hayatınıza aşkı çekmek için pembe Kuvarsla tanışmalısınız. Bırakın kalbiniz biraz yumuşasın. Kalbinizin kapıları ardına kadar açılsın. Kendi direncinize kavuşun. Düşüncelerinizde insan sevgisi, doğa sevgisi açığa çıksın. Mutsuz giden ilişkilerinizde acele kararlar almaktansa, pembe Kuvars kullanmaya başlayabilir ve zamana bırakabilirsiniz. Kalbiniz açıldıkça inanın olaylara bakış açınız da değişecek. Kendinizi ve yaşantınızı paylaştığınız diğerlerini daha iyi anlar ve çözümler üretir bir hale gelirsiniz.


Sizden akan sevgi, göreceksiniz tekrar size geri dönecek. Merhametli bir sevgiye sahip olmak, en büyük servetinizdir. Kendinizi yargılamayı bırakıp koşulsuz seveceksiniz. Adımlarınızı böylece sağlam ve güvenle atabilirsiniz.Kalbi kapalı insanlar, hayattaki adımlarında tökezler, düşer ve kalkamaz. Hastalıklar edinir.


Mıknatıs gibi aksilikleri üzerine çeker. İşin sırrı kalbi sevgiye açmaktadır.

Buna izin vermeniz yeterlidir. Pembe Kuvars kristalleri ile çevrenizdeki ve ruhunuzdaki güzellikleri görmeye başlarsınız.


Eşruhunu arayanlar, aşık olamamaktan dertlenen ya da özel hayatında çeşitli duygusal problemler yaşayanlar,pembe Kuvarsı mutlaka denemelidirler.Pembe Kuvars, aşkın ve sevginin taşıdır. Kalbin taşıdır. Kendinizi olduğunuz gibi kabullenmenizi sağlayarak, gereksiz hırslarınızdan temizlenirsiniz. Negatif enerjileri pozitife çevirerek yaşamsal destek verir.


Kalp ve karın bölgesindeki var olan büyük, küçük hastalıklarınızı tedavi edicidir.


Nefes almanızı sağlar, ciğerlerinizi temizler. SİGARA gibi zarar verici alışkanlıklarınızı bırakmanızda yardımcı olur.


Aynı zamanda cildi güzelleştirir. Doğal botoks etkisi verir.

Cilt problemi olan hastalar, Pembe
 Kuvarsı cilt üzerinde  gezdirirse olumlu sonuçlar alacaktır. Yaşlanmayı durduran ve cildi sıkılaştıran etkisi oldukça kuvvetlidir.Bağışıklık sisteminizi destekler. Hipertansiyona ve kalpteki aritmik rahatsızlıklara çok iyi gelir.


Kalbi dengeler. Özellikle by-pass gibi ameliyatlar geçirmiş ya da doğuştan kalp problemi olan hastalar, çocuk veya yetişkin fark etmez, üzerlerinde mutlaka taşımalıdır.Kilo problemleri olanlar, zayıflamak için pembe Kuvars kullanabilirler. Yemek yiyerek ya da yemeyerek oluşacak rahatsızlıklara engel olacak ve yemek yeme işini dengeleyecektir. Keyifle fakat ihtiyacınız olduğu kadar yemek yersiniz. İştahınız üzerinde dengeleyici bir etki bırakır.Aşık olmak, karşılıklı aşkın tadına, büyüsüne varmak, kalbe özgürce sevgiyi alıp verebilmek için pembe Kuvarsla tanışın.


Bakın görün o zaman aşk, nasıl gelip kapınızı çalıyor. Sevdiğinizle problemleriniz çözümlenir, aile içi ilişkileriniz düzelir.


Kısacası hayatın, sevgiyle döşenmiş bütün renklerini görüp kalbinize alırsınız. Cesaretle dolup, kötü giden yaşantınızı sevginin inceliğiyle yoluna koyarsınız.


İstemediğiniz hangi durum varsa; maddi kayıplar, ruhsal çöküşler, sinir sisteminizin yıpranması, sevdiklerinizin sizden uzaklaşması, en önemlisi kendi kendinizi anlamanız için pembe Kuvars, size bir köprü olacaktır.


Sizi yaşamın içinde güven duygusuna bağlayıp, önce kendi kendinizin kıymetini bilir hale getirecek ve güçlendirecektir. Bırakın kalbiniz sevginin sıcak büyüsüne açılsın, hayatı kaliteli duygularla ve düşüncelerle yaşamanın lezzetine varın ve elbette paylaşın.

SİTEMİZDEKİ PEMBE KUVARS ÜRÜNLERİ


 

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

PEMBE KUVARS ÜRÜNLERİ SİTE ANA SAYFASI TÜM TAKI ÜRÜNLERİ TÜM TESBİH ÜRÜNLERİ