MAGNETİT

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

Kimyasal Bileşim: Fe3O4

Renk: Siyah, grimsi

Element: Su

Sülfit yataklarında, metamorfik kayalarda, pegmatitlerde ve değişik magmatik kayalarda oluşabilen bir demir mineralidir. Kontakt ve rejyonal metamorfik kayalarla, yüksek sıcaklıklı hidrotermal damarlarda sıkça rastlanır.

 

 

 

Magnetit yatakları ekonomik öneme sahiptir. Kübik sistemde kristallenen Magnetit'in sertliği 5,5-6,5 arasındadır. Yarı metalik parlaklığa sahiptir. Mıknatıs yapımında kullanılır.


Magnetit'in yarattığı manyetik alan oldukça güçlüdür. Sizi, dünya enerjilerine bağlayan ve sıcak yayılan bir enerjisi vardır.


Eğer içinde bulunduğunuz ruhsal ve duygusal hallerinizden kurtulmak, değişmek istiyorsanız ve bunu yapmaya yeterli cesaretiniz yoksa, Magnetit size ilham olacaktır. Değişim için tek ihtiyacınız olan kendi gücünüzü toplamanızı sağlıyor.


Karar almanızı hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Fizyolojik olarak kanı temizlediği ve kan basıncını düzenlediği varsayılıyor. Beynin içerisinde yer alan pineal glan yani hipotalamus'un daha iyi çalışmasına etki edebiliyor.
Bozulan' sinir sistemini toparlayıcı ve iyileştirici özelliktedir.İçsel huzura kavuşmak, dikkatinizi geliştirmek ve ruhsal farkındalığınızı arttırmak için kullanabilirsiniz.

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

MAGNETİT ÜRÜNLERİ SİTE ANA SAYFASI TÜM TAKI ÜRÜNLERİ TÜM TESBİH ÜRÜNLERİ