LAPİS

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

Kireçtaşlarının   kontakt   metamorfizmasıyla oluşan kalsit, piroksen ve diğer silikatlarla birlikte bol miktarda Lazurit (Na.Ca) 8 (AISİ04) 6 (S04.S.CI ]2 mineralini içeren mavi renkli, yarışeffaf-opak nitelikli kıymetli bir taştır.


  

Sertlik derecesi 5- 6' dır. En saf ve kaliteli Lapis Lazuli Afganistan, Bedahşan' da beyaz mermer içinde damarlar ve mercekler halinde çıkarılır. Dünyadaki en eski madenlerden olan bu madenler antik zamanlarda firavunlara da Lapis Lazuli sağlardı. Sümerler, Antik Mısır, Asur ve Antik Roma dönemlerinde toplum tarafından kutsal bir taş olarak kabul edilmiştir.Lapis Lazuli' nin eşsiz mavi renginde gökyüzünün huzurunu bulursunuz. Mutluluğu, tüm hücrelerinize kendi saf, güçlü ve temiz enerjisiyle iletir. Hastalıklarınızın gerçek sebeplerini ortaya çıkarır. Daha önce fark etmediklerinizi, kendi yaşam alanınızda fark etmeye başlarsınız. Sizi zihninizin derinliklerine götürür.Normalde yaşadığınız karanlıklara gömülmüşken, ruh dünyanızdaki gerçekleri açıkça size gösterir. Ruh dünyanızı genişletir ve besler. Daha iyi yaşamlar ve yüksek standartlar istiyorsanız, işe kendinizi daha iyi hale getirmekle başlamalısınız. Egonuzu, ruhunuzun kutsallığı ile birleştirin. Böylece hayallerinizi de gerçekleştirme fırsatına sahip olursunuz. Ruhunuza iyi bakmak ve korumak ile yükümlüsünüz. 
Ruh dünyanızı zenginleştirir. Ruh dünyası geniş olan kişiler için daha fazla tesirlidir. Lapis Lazuli, bilinçli ve tedbirli kullanılmalıdır. Çok güçlü bir enerjisi vardır. Sizi tamamlayacaklardır. Sizi daha güçlü ve işler halde getirecektir. Lapis Lazuli, kalp ve zihin dengenizi destekleyicidir. Kendinize zarar vermenizi önler, bunu da düşüncelerinizi size farkettirerek yapar. 


 Kendinize ve olaylara bakış açınız, tamamen objektifeşir ve değişir. Fiziksel ve zihinsel yeteneklerinizi kuvvetlendirir. Hüzünlendiğiniz anlarda avucunuza alıp, en az 20 dakika gözlerinizi kapatın ve kristale yoğunlaşın. Sizin hüznünüzü temizleyip, nedenlerini gösterecektir. Doğal bir ağrı kesicidir. Vücudunuzda ağrıyan bölgeye Lapis Lazuli' nizi yerleştirin ve yarım saat hiç kıpırdamadan kalın.


 

Özellikle migrende ya da diş ağrılarınızda Şiddeti yüksek ağrılarınızda, size kolaylıkla yardımcı olacaktır. Tedavi edici özelliği bir hayli yüksektir. Bedendeki biriken enerjiyi, kolayca dengeler. Dengelenmeye ihtiyaç duyanların etrafında mutlaka Lapis Lazuli olmalıdır. Çocukları koruyucudur. 


 


Çocuklarınızı, mutlaka Lapis Lazuli ile tanıştırmalısınız. Oyuncaklarının arasına koyun ve okul zamanı çantalarına yerleştirin. Odalarına yerleştirin. Çocukları; Negatif, her türlü tahrip edici enerjiden, nazardan koruyucudur. Onların aura alanlarında bulunmalıdır.

 

 

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

LAPİS ÜRÜNLERİ SİTE ANA SAYFASI TÜM TAKI ÜRÜNLERİ TÜM TESBİH ÜRÜNLERİ