KRİSTAL KUVARS

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

Kimyasal Bileşim: SiO2

Renk: Genellikle renksiz, bazen beyaz; şeffaf-yan şeffaf 

Element: Hava

Kristal Kuvars; Doğada yaygın olarak rastlanan minerallerin başında gelir. Magmatik, metamorfık, özellikle granit ve gnaysların, sediman-ter kayaların olağan bileşenidir. Kuvarsitlerin ana bileşeni olan kuvars, birçok cevherleşmenin de gang minerali olarak bulunur. Sertlik derecesi 7' dir. İçindeki yabancı maddelerin cins ve miktarına göre, saydam, renkli ya da yan saydam durumdadır.Saf Kristal Kuvars'ı, zihni gereksiz düşüncelerden ayıklamak ve susturabilmek için kullanabilirsiniz. Negatiflerinizi temizleyip daha sağlıklı bir ruh ve beden dengesine kavuşursunuz. Duygusal engelleri ortadan kaldırır. Bedeninizi gevşetir. İçe dönüş çalışmalarınızda sol avucunuzun içine yerleştirerek ya da yakınlarınızda bulundurarak enerjisinden faydalanabilirsiniz.İçme suyunuza önceden atılmış ve bekletilmiş saf Kristal Kuvars, hazmınızı kolaylaştırır. Suyla beraber gelen Kristal Kuvars enerjisi, var olmuş ve var olacak hastalıklarınıza şifa enerjisini aktararak tedavi edebilir. Bedeninize ve ruhunuza canlılık gelir.


  
Kristal Kuvars sizin gün içinde dengelenmenizi ve aşırı stres ile dolmanızı engeller. Etrafınıza pozitif enerji yaymaya başlarsınız. Ruhunuz da bileğinizdeki Kristal Kuvars gibi saflaşmaya başlar. Özgüveninizi tazeler ve arttırır. Beden ve zihin enerjisini yükselterek sezgilerinizi kuvvetlendirir. Konsantrasyonu güçlendirebilir. Farkındalık seviyeniz giderek artar. Kararsızlık hallerini ortadan kaldırarak yeni kararlar almanızda varlığınıza ilham verir. Bununla beraber, kalbinizi hafifletir ve ruh ile bağlantısını tamamlar. Ruhsal yetenekleri açığa çıkarır.Kristal Kuvars'ın sinir sistemi üzerinde olumlu etkileri gözlenmiştir. Bu nedenle depresyon, anksiyete, gerilim tipi baş ağrılarını iyileştirmek için düzenli aralıklarla kullanılabilir. Buna ilaveten solunum sistemi, sindirim sistemi ve üriner sistem üzerinde şifa amaçlı kullanılabilir. Doğal bir ağrı kesici olarak tercih edilebilir. Şiddetli ağrı ve sancıların giderilmesinde kullanabilirsiniz.Kristal Kuvars'ın sinir sistemi üzerinde de olumlu etkileri göz-lenmiştir. Bu nedenle depresyon, anksiyete ve gerilim tipi baş ağrılarını iyileştirmek için düzenli aralıklarla kullanılabilir. Buna ilaveten Kristal Kuvars; solunum sistemi, sindirim sistemi ve üriner sistem üzerinde de şifa amaçlı kullanılabilir. Doğal bir ağrı kesicii olduğu söylenir. Şiddetli ağrı ve sancıları gidermek için tercih edebilirsiniz.İnsanoğlu, gelişen teknolojinin etkisiyle doğada bulunandan çok daha fazla yoğun elektromanyetik radyasyona maruz kalmaktadır. Bu durumun insan sağlığı üzerinde son derece olumsuz etkileri mevcuttur. Yerel GSM istasyonları, cep telefonları, elektrikli ev aletleri ve bilgisayarlar elektromanyetik kirliliğin oluşmasında etkendir. Kristal Kuvars ile bu muhtemel olumsuz etkilerin zararından korunmak mümkündür. Bunun için Kristal Kuvars'ı teninize değecek şekilde gün boyu üzerinizde taşıyabi-lirsiniz. Aynı zamanda içinde bulunduğunuz ev, ofis, araba gibi kapalı mekânlara yerleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın veya televizyonunuzun 10-15 cm kadar yakınına birkaç adet Kristal Kuvars yerleştirebilirsiniz. Kristal Kuvars, yayılmakta olan elektromanyetik radyasyonu emerek sizi koruyacak ve ortamın enerjisini büyük oranda dengeleyecektir.
Kristal Kuvars, enerjisel olarak çok güçlü kristallerdendir.Kullanan kişinin yaratıcılığını arttırır ve hayal gücünü besler. Yazarlar, ressamlar, şairler ve bestekârlar her zaman bu kristali kullanabilirler. Böylece yaratıcılıklarını akış eşliğinde değerlendirmenin keyfine varabilirler.Bilinçaltı, insan beyninin farkında olmadığı kısmıdır. Tekrar eden alışkanlıkların, davranış ve duygu modellerinin yer aldığı alan burasıdır. Eğer kişisel ve ruhsal gelişime, değişime ve dönüşüme meraklı ve odaklı yaşayan biriyseniz, mutlaka Kristal Kuvars ile tanışmalısınız. Kristal Kuvars'ı kullanarak bilinçaltınızdaki bilginin gün içerisinde sizi nasıl tetiklediğini fark edebilirsiniz. Ayrıca, gece yatarken yastığınızın altına kristalinizi yerleştirirseniz,uyku esnasında bilinçaltınızdan yükselen kişisel bilgilerinizi sabah uyandığınızda gayet net hatırlayabilir ve bu bilgileri kristalinize kaydedebilirsiniz. Kendinizi daha iyi tanımak ve değiştirmek için Kristal Kuvars'ın eşsiz titreşimlerinden siz de faydalanmalısınız.

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

KUVARS KRİSTALİ ÜRÜNLERİ SİTE ANA SAYFASI TÜM TAKI ÜRÜNLERİ TÜM TESBİH ÜRÜNLERİ