İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı ödeme sistemimizde, kredi kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir.

Kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir. Bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur.

 

SSL güvenlik sistemi sayesinde ziyaretçilerimiz en üstün şifreleme ve güvenlik ayrıcalığına sahip olurlar. Güvenlik sistemimiz müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri gibi gizli ve önemli bilgilerin 3. şahıslar tarafından ele geçirilip değiştirilmesini engeller.