Site Güvenliği ve Güvenli Alışveriş


  Güvenli ödeme ortamı sunmak için ödeme sayfalarımızda SSL şifreleme kullanmaktayız ve kredi kartı bilgileriniz doğruca bankaya iletilip onay ya da red cevabı alınmakta, kredi kartı bilgileriniz sitemizde kaydedilmemektedir. 

  Ayrıca, internet üzerinden kredi kartı kullanmaktan çekinen ya da kredi kartı olmayan müşterilerimiz için Kapıda Ödeme seçeneği ile de satış yapmaktayız. 
  E-ticaret sitelerinden alışveriş yaparken genelde en yoğun olarak yaşanılan tedirginlik kredi kartı bilgilerinin güvende olup olmayacağıdır. 

 • Kredi kartı ile ödemeyi yapacağınız sayfaların 'güvenli' olmasına dikkat ediniz. Bu şu anlama geliyor: Kredi kartı ödemesi yapacağınız sayfaların adresleri 'http://' ile değil 'https://' ile başlar ve tarayıcının sağ alt kısmında ya da adres çubuğunda bir kilit simgesi belirir. Bu tür güvenli sayfalar üzerinde vereceğiniz bilgiler şifrelenerek doğruca anlaşmalı bankaya iletilir ve bankadan onay ya da red cevabı gelir. Gönderilen bu şifrelenmiş bilginin çalınması ise neredeyse imkansızdır.
  • dogaltakivetesbih.com  ödeme sayfalarının güvenliği sağlanmıştır. Ödeme sayfalarımızın adresi 'https://' ile başlar.

 • Alışveriş yapacağınız sitenin, kredi kartı bilgilerinizi kaydetmediğinden emin olun
  • dogaltakivetesbih.com'da güvenlik nedeniyle kredi kartı bilgileriniz kaydedilmeden doğruca bankaya iletilir ve bankadan gelen onay ya da red cevabı değerlendirilir. SSL şifreleme ile kart bilgilerinizin bankaya güvenli iletimi sağlanmış; bu bilgilerin kaydedilmemesi nedeniyle de kart bilgilerinizin çalınma ihtimali önlenmiştir.
  • Vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve e-mail adresiniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Buna istisna olarak; sitemiz ya da ürünlerimiz ile yapacağınız yorumlarınız sadece isim ve şehir bilgileri kullanılarak web sitemiz üzerinden paylaşılabilir. Yorumlarınızın paylaşılmamasını istiyorsanız bu değişikliği üyelik sayfanızdan yapabilirsiniz. 

   Sonraki alışverişlerinizde ve ürün değiştirme taleplerinizde kolaylık sağlaması bakımından iletişim bilgileriniz kaydedilir ancak, güvenlik nedeniyle kredi kartı bilgileriniz kaydedilmeden doğruca bankaya iletilir. 


 • Bunların yanısıra; firmanın güvenli olup olmadığını anlamak için alışveriş yaptığınız sitenin açık adresini, e-mail ve telefonlarını verip vermediğine dikkat edin.


   Her türlü soru ve sorununuzu   info@dogaltakivetesbih.com   adresine mail atarak bize iletebilirsiniz.