AZURİT

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

Kimyasal Bileşim: 2CuC03-Cu(0H]a
Renk: Koyudan açığa parlak mavi, azura mavisi.
Element: Hava Bazik bir bakır karbonat minerali olup sertliği 3,5-4 arasındadır. Kendine has lacivert renginden dolayı "Azura mavisi" anlamına gelen "Azurit" ismi verilmiştir. Genellikle bir diğer bakır karbonat minerali olan yeşil renkli "Malakit" ile bir arada bulunur.


 

Değişmeniz, olduğunuzdan daha iyi ve bilgili bir hale gelmeniz için bu kristalin enerjileri muhteşemdir. Öğrenme isteğinizi arttırır. Evrensel bilgiden alabileceğiniz kadarını istediğiniz an size iletebilir.
Siz hazır olduğunuzda, doğa da tümüyle sizinle birlikte çalışmaya hazırdır. Aynı ritmi yakalamaya başladığınızda saflaşmaya da başlarsınız. Bu defa kristallerin sesini duyarak onlarla konuşmaya, onları sarmaya, sevginizi doğrudan her şekilde ifade etmeye baş-larsınız.

 

Çünkü bu yoğun sevgi hali içinizden olduğu gibi akıyordur ve bunu durdurmak ya da yavaşlatmak hiç mümkün değildir.
Azurit kristali, sizi bütünsel enerjiye taşıyabilecek potansiyele sahiptir. Ayaklarınız yerküreye sağlamca basarken başınızı gökyüzüne coşkuyla çevirir ve eşsiz lacivertlere hayran kalırsınız.

 Azurit'in titreşimleri, benliğinizin yüksek katmanlarıyla sizi buluşturabilir. İçsel rehberlik almaya başlarsınız. Tüm dünyaya karşı fakat öncelikle kendi iç dünyanızda varolana yönelik ifade gücünüz artmaya başlar. Kendinizi olduğunuz gibi kabul edebilme özgürlüğüne erişirsiniz.

 

 

Sadece etten ve kemikten ibaret değilsiniz, duygularınızın ve düşüncelerinizin oluştuğu yer zihninizdir. Zihninizin içerisinde oturan siz, bilincinizi geliştirerek ve genişleterek varolan büyük resmi görebilme yeteneğini kazanırsınız.Azurit kristalinin kendine has titreşimleri sizin zihinsel aktivitelerinizi etkileyerek sezgilerinizin gücünü arttırır.içe dönüş çalışmaları için çok uygundur. Yarım saati aşmamak kaydıyla alnınızın ortasına denk gelecek şekilde yerleştirin. İçsel vizyonlar alabilirsiniz.

 

 

Psişik gücünüzü yükselterek duru-görü ve duruişiti kabiliyetlerinizi kuvvetlendirir. Yaratıcı güçte olduğunuzun farkındalığını kavramanızda yardımcı olur.Astral yolculuk yapmak isteyenler bu kristali kullanabilirler. Enerji bedenlerinizin varlığını daha net hissedersiniz. Aura üzerinde bulunması muhtemel ve sizi duygusal, ruhsal ve zihinsel olarak yoran, olumsuz etkileyen tüm deformasyonları onarır. Migren, dikkat dağınıklığı, tinnitus ve vertigo  hastalıkları için tedavi edici özelliktedir.

 

GELDİGİNİZ SAYFAYA GERİ DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

AZURİT ÜRÜNLERİ SİTE ANA SAYFASI TÜM TAKI ÜRÜNLERİ TÜM TESBİH ÜRÜNLERİ